GRIFS AG SIA
GRIFS AG SIA

Adrese: Ulbrokas iela 42G, Rīga, LV-1021
Tālrunis: +371 67813710, +371 67813712
E-pasts: info@grifsag.lv
Mājas lapa: http://www.grifsag.lv/
Apraksts:

Drošības kompānija SIA „GRIFS AG” dibināta 2002.gadā. SIA „GRIFS AG” ir vienīgais Latvijas kapitāla apsardzes uzņēmums, kas darbojas visās trijās Baltijas valstīs, ar 1600 darbiniekiem un vairāk nekā 16 500 fiziskās un tehniskās apsardzes objektiem. SIA „GRIFS AG” ir viens no SIA „GRIFS AG International” koncerna meitas uzņēmumiem. 80% no koncerna pamatkapitāla daļām veido Latvijas kapitāls, bet 20% pieder Norvēģijas uzņēmumam „AUTOGUARD AS”. Uzņēmums SIA „GRIFS AG” Latvijā nodrošina 558 darba vietas, un šobrīd ir viens no vadošajiem drošības nozares uzņēmumiem. Uzņēmumam Latvijā ir vairāk kā 4500 klientu un objektu.

SIA „GRIFS AG” pamatpakalpojumi ir tehniskā apsardze, fiziskā apsardze, apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju sistēmas iekārtu projektēšana, instalācija un apkope. Galvenā uzmanība tiek koncentrēta uz tirdzniecības centru, lielveikalu un biroja ēku apsardzi. Sniegto pakalpojumu pamatā ir orientācija uz preventīvo pasākumu nodrošināšanu – risku analīze un risku novēršanas metožu izstrāde. Klientam sniegtais piedāvājums parasti ir pasākumu kopums, kas ietver dažādus piedāvājumus, atkarībā no risku novēršanas rezultātiem.

Fiziskās apsardzes segmentā uzņēmumam ir daudz plaši pazīstamu korporatīvo klientu. Ar tiem izveidojusies ilglaicīga un pozitīva sadarbība, par ko liecina klientu atsauksmes.


Mājaslapa www.grifsag.lv
Facebook https://www.facebook.com/GRIFSAG
Twitter https://twitter.com/GrifsAg
Draugiem.lv http://www.draugiem.lv/grifsag/

Pakalpojumi:
  • Fiziskā apsardze
  • Tehniskā apsardze
  • Video novērošanas sistēmas
  • Video monitorings
  • Piekļuves kontroles sistēmas
  • Iztrūkumu novēršana
  • Apsardzes signalizācija; Drošības sistēmu tirdzniecība, montāžā un apkalpošana